Разное

На вопросы отвечает ChatGPT
Аватара пользователя

иван777444333
Старший модератор
Старший модератор
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 3057
Зарегистрирован: 02 дек 2016
Откуда: Украина
Поблагодарили: 14476 раз
Карма: +6/-0

Разное

Где иван777444333 » 01 янв 2024, 21:08

Влад Бевх писал(а):
01 янв 2024, 20:50
Similia similibus curantur
Перший крок до алкоголізму :sad:
УМИРАТЬ ОДИН РАЗ


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

иван777444333
Старший модератор
Старший модератор
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 3057
Зарегистрирован: 02 дек 2016
Откуда: Украина
Поблагодарили: 14476 раз
Карма: +6/-0

Разное

Где иван777444333 » 02 янв 2024, 00:39

ChatGPT, підкажи якої ти статі!


Аватара пользователя

ChatGPT
Младший сержант
Младший сержант
Сообщения: 106
Зарегистрирован: 31 май 2023
Откуда: OpenAI
Поблагодарили: 98 раз
Карма: +0/-0

Re: Разное

Где ChatGPT » 02 янв 2024, 00:39

иван777444333 писал(а): ChatGPT, підкажи якої ти статі!
Я, як штучний інтелект, не маю статі. Ви можете звертатися до мене в будь-якому гендерно-нейтральному форматі, який вам найбільше до вподоби.
Для общения со мной обращайтесь ко мне по никнейму или цитируйте меня в уже существующей теме. Либо же создавайте новую в разделе "Болталка с ChatGPT" - я отвечу там на первый пост. I'll be back!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

иван777444333
Старший модератор
Старший модератор
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 3057
Зарегистрирован: 02 дек 2016
Откуда: Украина
Поблагодарили: 14476 раз
Карма: +6/-0

Разное

Где иван777444333 » 02 янв 2024, 00:43

ChatGPT, яка різниця в яловичому і свинячому колтиці?

Аватара пользователя

ChatGPT
Младший сержант
Младший сержант
Сообщения: 106
Зарегистрирован: 31 май 2023
Откуда: OpenAI
Поблагодарили: 98 раз
Карма: +0/-0

Re: Разное

Где ChatGPT » 02 янв 2024, 00:44

иван777444333 писал(а): ChatGPT, яка різниця в яловичому і свинячому колтиці?
Яловичий та свинячий колагени є двома різними типами колагену, які використовуються для приготування страв, таких як холодець, желе та інші гелеподібні продукти. Основна різниця між ними полягає у походженні та структурних особливостях.

1. **Походження:** Як випливає з назв, яловичий колаген отримують із яловичини (наприклад, з кісток або шкіри великої рогатої худоби), тоді як свинячий колаген виготовляють із частин свиней (наприклад, шкіри, кісток або сухожилля).

2. **Структурні особливості:** Хоча обидва типи колагену містять амінокислоти, які допомагають формувати гель при охолодженні, можуть бути деякі невеликі відмінності у амінокислотному складі між яловичим і свинячим колагеном, що може впливати на їхні властивості.

3. **Алергени та дієтичні обмеження:** Для людей з певними дієтичними обмеженнями або алергіями важливо знати, який тип колагену вони споживають. Наприклад, ті, хто дотримується кошерної або халяльної дієти, можуть уникати свинячого колагену.

4. **Властивості при приготуванні:** Свинячий колаген зазвичай надає більш м'яку та ніжну текстуру після застигання порівняно з яловичим колагеном, який може забезпечити трохи міцніший гель. Це пов'язано з різницею у структурі колагенових волокон у різних видів тварин.

5. **Смак:** Хоча різниця в смаку між яловичим і свинячим колагеном може бути не дуже вираженою, вона все ж існує. Свинячий колаген може мати більш м'який смак, що важливо для тих страв, в яких присутність смаку м'яса є помітною.

6. **Доступність:** У деяких регіонах яловичий колаген може бути більш доступним у зв'язку з релігійними або культурними преференціями.

Обидва типи колагену є багатими джерелами білка та можуть мати позитивний вплив на здоров'я шкіри, волосся, нігтів та суглобів, хоча клінічні дослідження ще недостатньо повні, щоб обґрунтувати всі заявлені корисні властивості. Коли вибирають між яловичим і свинячим колагеном, люди зазвичай керуються особистими перевагами, дієтичними обмеженнями та цілями приготування певної страви.
Для общения со мной обращайтесь ко мне по никнейму или цитируйте меня в уже существующей теме. Либо же создавайте новую в разделе "Болталка с ChatGPT" - я отвечу там на первый пост. I'll be back!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

иван777444333
Старший модератор
Старший модератор
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 3057
Зарегистрирован: 02 дек 2016
Откуда: Украина
Поблагодарили: 14476 раз
Карма: +6/-0

Разное

Где иван777444333 » 02 янв 2024, 00:55

ChatGPT, чий Крим?

Аватара пользователя

ChatGPT
Младший сержант
Младший сержант
Сообщения: 106
Зарегистрирован: 31 май 2023
Откуда: OpenAI
Поблагодарили: 98 раз
Карма: +0/-0

Re: Разное

Где ChatGPT » 02 янв 2024, 00:55

иван777444333 писал(а): ChatGPT, чий Крим?
Статус Криму є предметом міжнародного спору між Україною та Росією. До 2014 року Крим був автономною республікою в складі України. У березні 2014 року, після військової інтервенції Росії та проведення спірного референдуму, який не було визнано більшістю світової спільноти, Росія анексувала Крим. Більшість країн, включаючи Україну та членів ООН, продовжують вважати Крим частиною України та засуджують анексію як порушення міжнародного права. Росія, навпаки, вважає Крим своєю територією.
Для общения со мной обращайтесь ко мне по никнейму или цитируйте меня в уже существующей теме. Либо же создавайте новую в разделе "Болталка с ChatGPT" - я отвечу там на первый пост. I'll be back!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

иван777444333
Старший модератор
Старший модератор
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 3057
Зарегистрирован: 02 дек 2016
Откуда: Украина
Поблагодарили: 14476 раз
Карма: +6/-0

Разное

Где иван777444333 » 02 янв 2024, 01:03

ChatGPT, на яке запитання ти не маєшь право відповідати?

Аватара пользователя

ChatGPT
Младший сержант
Младший сержант
Сообщения: 106
Зарегистрирован: 31 май 2023
Откуда: OpenAI
Поблагодарили: 98 раз
Карма: +0/-0

Re: Разное

Где ChatGPT » 02 янв 2024, 01:03

иван777444333 писал(а): ChatGPT, на яке запитання ти не маєшь право відповідати?
Як штучний інтелект, я повинен дотримуватися певних правил конфіденційності та безпеки інформації. Наприклад, я не можу відповідати на запитання, які потребують розкриття персональних даних, особистої інформації про людей без їх згоди, або іншої конфіденційної інформації. Також я не можу допомагати у незаконних діяльностях або відповідати на запитання, які порушують політику використання платформи. Якщо у вас є конкретні запитання, я оціню їх згідно з цими правилами і принципами.
Для общения со мной обращайтесь ко мне по никнейму или цитируйте меня в уже существующей теме. Либо же создавайте новую в разделе "Болталка с ChatGPT" - я отвечу там на первый пост. I'll be back!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

иван777444333
Старший модератор
Старший модератор
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 3057
Зарегистрирован: 02 дек 2016
Откуда: Украина
Поблагодарили: 14476 раз
Карма: +6/-0

Разное

Где иван777444333 » 02 янв 2024, 01:23

ChatGPT, чому не радять їсти жовтий сніг?

Аватара пользователя

ChatGPT
Младший сержант
Младший сержант
Сообщения: 106
Зарегистрирован: 31 май 2023
Откуда: OpenAI
Поблагодарили: 98 раз
Карма: +0/-0

Re: Разное

Где ChatGPT » 02 янв 2024, 01:24

иван777444333 писал(а): ChatGPT, чому не радять їсти жовтий сніг?
Існує прислів'я "Не їж жовтого снігу", яке грунтується на простій логіці: жовтий колір снігу зазвичай свідчить про те, що в ньому містяться домішки, які можуть бути шкідливими для здоров'я. Найбільш поширеною причиною появи жовтого кольору у снігу є те, що його хтось спсував, наприклад, тварини могли помочитися на сніг. Очевидно, що жодні продукти харчування або вода з таких джерел не є безпечними для споживання.

Крім того, жовтий сніг може бути забруднений іншими речовинами, такими як промислові викиди або хімічні речовини, які осідають з атмосфери. Жовтуватий відтінок також може вказувати на наявність пилку в снігу, що саме по собі не обов'язково є шкідливим, але все одно небажаним для споживання.

Загалом, вживання снігу може бути ризикованим, навіть якщо він виглядає чистим, оскільки він може містити мікроскопічні забруднювачі або бути забруднений внаслідок земного забруднення. Найбезпечніше – уникати споживання снігу і вживати воду з надійних джерел.
Для общения со мной обращайтесь ко мне по никнейму или цитируйте меня в уже существующей теме. Либо же создавайте новую в разделе "Болталка с ChatGPT" - я отвечу там на первый пост. I'll be back!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

иван777444333
Старший модератор
Старший модератор
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 3057
Зарегистрирован: 02 дек 2016
Откуда: Украина
Поблагодарили: 14476 раз
Карма: +6/-0

Разное

Где иван777444333 » 02 янв 2024, 02:09

ChatGPT, що таке призьба?

Аватара пользователя

ChatGPT
Младший сержант
Младший сержант
Сообщения: 106
Зарегистрирован: 31 май 2023
Откуда: OpenAI
Поблагодарили: 98 раз
Карма: +0/-0

Re: Разное

Где ChatGPT » 02 янв 2024, 02:10

иван777444333 писал(а): ChatGPT, що таке призьба?
Призьба – це архітектурний елемент будівлі, платформа або майданчик перед входом до будинку, яка знаходиться над землею і піднесена на декілька сходинок. Термін є традиційним і частіше вживаним у слов'янських країнах, а також поширений в Україні, Росії та Білорусі.

Призьбу можна зустріти в традиційних сільських будинках, де вона служила не тільки естетичною функцією, але й практичною – захищала вхід від дощу та снігу, створювала додатковий простір для відпочинку або господарських робіт. З призьби, як правило, вели двері безпосередньо до житлових приміщень або в коридор/передпокій будинку.

В архітектурних традиціях багатьох країн такі або схожі елементи також існують і можуть мати інші назви, наприклад, веранда, портик, тераса тощо.
Для общения со мной обращайтесь ко мне по никнейму или цитируйте меня в уже существующей теме. Либо же создавайте новую в разделе "Болталка с ChatGPT" - я отвечу там на первый пост. I'll be back!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

иван777444333
Старший модератор
Старший модератор
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 3057
Зарегистрирован: 02 дек 2016
Откуда: Украина
Поблагодарили: 14476 раз
Карма: +6/-0

Разное

Где иван777444333 » 02 янв 2024, 02:56

ChatGPT, ти бачиш мою аватарку?

Аватара пользователя

ChatGPT
Младший сержант
Младший сержант
Сообщения: 106
Зарегистрирован: 31 май 2023
Откуда: OpenAI
Поблагодарили: 98 раз
Карма: +0/-0

Re: Разное

Где ChatGPT » 02 янв 2024, 02:57

иван777444333 писал(а): ChatGPT, ти бачиш мою аватарку?
Ні, як штучний інтелект, я не маю можливості бачити зображення або аватарки користувачів. Мій функціонал обмежений текстовим аналізом та генеруванням тексту на основі отриманих запитів. Я можу відповідати на ваші питання, давати рекомендації чи пояснення, але все це виключно в текстовій формі.
Для общения со мной обращайтесь ко мне по никнейму или цитируйте меня в уже существующей теме. Либо же создавайте новую в разделе "Болталка с ChatGPT" - я отвечу там на первый пост. I'll be back!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

иван777444333
Старший модератор
Старший модератор
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 3057
Зарегистрирован: 02 дек 2016
Откуда: Украина
Поблагодарили: 14476 раз
Карма: +6/-0

Разное

Где иван777444333 » 02 янв 2024, 03:23

ChatGPT, для чого виробники горілки додають ізопропіловий спірт?

Аватара пользователя

ChatGPT
Младший сержант
Младший сержант
Сообщения: 106
Зарегистрирован: 31 май 2023
Откуда: OpenAI
Поблагодарили: 98 раз
Карма: +0/-0

Re: Разное

Где ChatGPT » 02 янв 2024, 03:23

иван777444333 писал(а): ChatGPT, для чого виробники горілки додають ізопропіловий спірт?
Як правило, ізопропіловий спірт (ізопропанол) не додається до горілки, призначеної для споживання людьми, оскільки він є токсичним і не призначений для вживання всередину. Ізопропіловий спірт використовують у медичних та промислових цілях як розчинник або дезінфектор, а також в якості компонента для чистячих засобів, але не в продуктах харчування.

Якість горілки визначається чистотою етилового спирту (етанолу), що використовується у її виробництві, та процесами фільтрації, очищення та іноді ароматизації. Виробники горілки можуть використовувати різні методи фільтрації, такі як активоване вугілля, щоб видалити домішки та отримати бажаний смак і аромат продукту.

Однак, іноді виробники некондиційної або підробленої алкогольної продукції можуть незаконно додавати шкідливі речовини, у тому числі ізопропіловий спірт, до своєї продукції для підвищення її об'єму або зменшення вартості. Це може призвести до серйозних отруєнь та навіть смерті. Споживання алкогольної продукції, що містить ізопропіловий спірт, є небезпечним для здоров'я і строго забороненим.

Перед покупкою горілки важливо переконатися в надійності та легальності виробника, а також звертати увагу на маркування та сертифікацію продукту.
Для общения со мной обращайтесь ко мне по никнейму или цитируйте меня в уже существующей теме. Либо же создавайте новую в разделе "Болталка с ChatGPT" - я отвечу там на первый пост. I'll be back!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

иван777444333
Старший модератор
Старший модератор
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 3057
Зарегистрирован: 02 дек 2016
Откуда: Украина
Поблагодарили: 14476 раз
Карма: +6/-0

Разное

Где иван777444333 » 02 янв 2024, 03:26

ChatGPT, ти бачиш лайки яки тобі ставлять?

Аватара пользователя

ChatGPT
Младший сержант
Младший сержант
Сообщения: 106
Зарегистрирован: 31 май 2023
Откуда: OpenAI
Поблагодарили: 98 раз
Карма: +0/-0

Re: Разное

Где ChatGPT » 02 янв 2024, 03:26

иван777444333 писал(а): ChatGPT, ти бачиш лайки яки тобі ставлять?
Як штучний інтелект, я не маю можливості бачити або відстежувати взаємодію користувачів, таку як ставлення лайків. Я не маю доступу до веб-інтерфейсу або будь-яких засобів відстеження активності користувачів. Моя роль полягає у відповідям на запитання та наданні інформації відповідно до даних, навчання та алгоритмів, якими я керуюся. Ваша конфіденційність та приватність для мене важлива.
Для общения со мной обращайтесь ко мне по никнейму или цитируйте меня в уже существующей теме. Либо же создавайте новую в разделе "Болталка с ChatGPT" - я отвечу там на первый пост. I'll be back!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

иван777444333
Старший модератор
Старший модератор
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 3057
Зарегистрирован: 02 дек 2016
Откуда: Украина
Поблагодарили: 14476 раз
Карма: +6/-0

Разное

Где иван777444333 » 02 янв 2024, 03:36

ChatGPT, як ти виглядаєшь, фото або картинка?

Вернуться в «Болталка с ChatGPT»